Clovin Germany

o praniu wiemy wszystko

Clovin Germany wchodzi w skład Clovin Group, w której znajduje się aktualnie 9 spółek w całej Europie:

  • Clovin S.A. (Główny zakład produkcyjny)
  • Clovin Baltic
  • Clovin Ukraine
  • Clovin Logistic
  • ClovinNet
  • Trans Clovin
  • Studio Koda s.c.
  • Europe Distribution Group Sp. z o.o.

Clovin Germany jest właścicielem takich marek jak: Der Waschkönig, Herr Klee, WäscheMeister, GlanzMeister, a także WC Meister, które produkowane są w kilku zakładach w Europie. Stawiamy na ciągły rozwój oraz innowacyjność. Mamy świadomość jak ważne jest to, aby sprzedawane przez nas produkty cieszyły się uznaniem i zaufaniem Klientów. Jakość naszych produktów wzorujemy i na bieżąco porównujemy z niemieckimi liderami rynkowymi, w taki sposób by oferować naszym klientom wyroby z najwyższej półki za rozsądną cenę. Podążając za światowymi trendami dbamy, także o to aby produkty z naszej oferty były skuteczne i ekologiczne. Posiadamy własny dział księgowy, prawny oraz handlowy i badawczy. Produkty badane są w laboratoriach polskich i niemieckich z pozytywnymi wynikami (dowiedz się więcej!).

Clovin Germany odpowiada za kontakty oraz dystrybucję produktów Grupy na terenie, Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii, która odbywa się za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów oraz Przedstawicieli Handlowych. Marki należące do firmy Clovin Germany znaleźć można na wielu rykach Europy, Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu min. Izrael, Wietnam, Czechy, Rumunia, Polska, Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Rosja, Chorwacja, Austria, Bułgaria, Grecja a nasze plany sięgają jeszcze dalej.

Łączna moc produkcyjna całej grupy wynosi 8 milionów kilogramów produktów proszkowych oraz 4 miliony litrów produktów płynnych miesięcznie. Produkty naszej firmy cieszą się powodzeniem w przeróżnych zakątkach świata na pięciu kontynentach. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu tworzymy skuteczne produkty marek własnych na zlecenie sieci handlowych i nie tylko. Naszym Partnerom oferujemy kompleksowe wykonanie pożądanego produktu z zakresu środków czystości. Nad jakością produktów czuwają wdrożony i systematycznie rozwijany System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001, a także posiadamy międzynarodowy certyfikat BRC opracowany przez Brytyjskie Konsorcjum Detalistów (British Retail Consortium), który jest wymagany przez coraz większą grupę hiper- i supermarketów na terenie całej Europy. Standard opracowano, aby zapewnić jak najwyższą jakość dostarczanych produktów.

Dlaczego my?

cechy, które nasi Partnerzy cenią w nas najbardziej