Podczas wykorzystania zmywarki do mycia naczyń należy pamiętać o uzupełnieniu nabłyszczacza. Jest to bardzo ważny preparat, dzięki któremu nasze naczynia są błyszczące i pozbawione zacieków. Aby jednak być w pełni zadowolonym z efektów mycia, warto jest stosować środki profesjonalne, co do których mamy pewność, że bez najmniejszych problemów spełnią swoje funkcje.

GlanzMeister to marka, która jest dobrze znana tysiącom klientów z profesjonalnych produktów przeznaczonych do zmywarki oraz ręcznego mycia naczyń. Do grona obecnych już środków, dołączył właśnie zupełnie nowy – najwyższej jakości płyn nabłyszczający do zmywarki!

Nabłyszczacz, podobnie jak wprowadzone niedawno tabletki do mycia, jest produktem z najwyższej półki. Wyróżnia się formułą 3x Power, dzięki której nie tylko nabłyszczone i pozbawione zacieków są naczynia szklane, ale również te metalowe – np. garnki czy patelnie. Płyn nabłyszczający GlanzMeister dba również o kondycję filtra zamontowanego w zmywarce, skutecznie wydłużając jego żywotność.

Wypróbuj produkty GlanzMeister i przekonaj się, że nie mają sobie równych!